200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

 

 

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego  w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2012/2013


 

Lp.

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

1.

Olimpiada Biologiczna

Do zawodów okręgowych awansowali:

Dagmara Oleś 2c

Michał Owca 2c

Anna Krotos 3c

Anna Ostrowska 2d

A. Krotos została finalistką stopnia centralnego

2.

Olimpiada Chemiczna

Do II etapu awansowali

Paweł Jemioło 3c

Piotr Serwatki 3d

Klaudia Dyla 3b

Klaudia Kubic 2a

Jarosłw Piwowarski 2a

3.

Olimpiada Historyczna

Do II etapu awansowali Klaudia Budzyn 2e

Agata Kawiatek 2e

Dawid Studziżba 3e

Magdalena Puścizna 3h

4.

Olimpiada Języka Łacińskiego

G. Jakubie w etapie okregowym

5.

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Do etapu okręgowego awansowało 2 uczniów

Kamila Rysak 3e

Teodor Wojciechowski 2g

Kamila Rysak została finalistką szczebla centralnego

6.

Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Laureat: Jakub Florek 2b

Finaliści: Marcin Migda 3b

Mieszko Kłusek 2b

Krzysztof Panna 2a

7.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do etapu okręgowego zakwalifikowały się:

Violetta Leśniak 2f

Mariola Panna 2f

8.

Olimpiada Języka Angielskiego

Tomasz Mika 3b zakwalifikował się do II etapu

9.

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego”

W etapie wojewódzkim K. Matusik 3e

10

Międzynarodowy Konkurs Chemiczny – Echem Test

- Marcin Filipek 3c zwycięzca etapu krajowego reprezentował Polskę w Europejskim Finale w Utrechcie.

- wyróżnienia

Anna Centar 3c

Klaudia Kubic 2a

Radosław Piwowarski 2a

11.

Konkurs recytatorski NSZZ Solidarność

S. Szewczyk Ii II m.

M. Rudnik 1e II m.

D. Tabor 2d II m.

12

Konkurs W świecie Lalki B. Prusa

Jagoda Paw 2e II m.

Anna Krotos 3c III m.

Grzegorz Samolej 2b III m.

13

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Do II etapu awansowali:

Chemia

K. Kubic 2a

J. Piwowarski 2a

P. Cholewa 2b

M. Ożóg 3c

K. Dyla 3b

P. Jemioło 3c

Fizyka

3 uczniów 2b i 3b

Matematyka

5 uczniów z 3h

Geografia

Jakub Jedynak 2g

14

Kangur Matematyczny

Wyróżnienie:

Dawid Zaczek 1d

Piotr Haus 1a

15

Karnawałowy Konkurs Matematyczny

I m. Damian Kożuch 1d

16

Konkurs Powiatowy o tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu Bocheńskiego

Zakres podstawowy klasy I

I m. Monika Trojan 1c

II m. Regina Migdał 1c

III m. Karolina Mączka 1c

Zakres rozszerzony klasy I

I m. Marek Piekarz 1b

II m. Piotr Haus 1a

Łukasz Pajak 1b

Zakres podstawowy klasy II

III m. Katarzyna Nowak 2c

Zakres rozszerzony II klasy

I m. Filip Biernat 2b

II m. Piotr Wnęk 2b

III m. Mieszko Kłusek 2b

17

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Do II etapu awansowali K. Kubic 2a

A. Biernat 2b

K. Dyla 3b

P. Jemioło 3c

  1. Jakieła 3c
  2. Krotos 3c

P. Serwacki 3d

Wyróżnienia:

Paweł Jemioło 3c

Klaudia Kubic 2a

18

Warsztaty Olimpijskie UJ z chemii

8 uczestników z klas drugich

19

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim

Do II etapu awansowały:

D. Pieprzyk 2f

A. Kwiatek 2e

M. Panna 2f

20

Konkurs Ambasady Australii „Antypody znane i nieznane”

9 uczniów

Laureatka II m. Iwona Krok 1e

Wyróżnienie Wojciech Kafliński 3b

21

Ogólnopolski Konkurs „Geoplaneta

5 uczniów wyróżnionych

22

I Małopolski Turniej Przedsiębiorczości

1 drużyna

23

Małopolski Konkurs Wiedzy o Funduszach Unijnych

2 laureatów i 2 finalistów

24

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

5 komitetów

25

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

I m K. Dudek 2b

26

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Wielkiej Brytanii

I m T. Mika

II m K. Porębska

III m J. Struzik

W. Kafliński

27

Konkurs Omnibus SKOK Jaworzno

I m J. Paw 2e

II m. A. Kluba 2a

28

XXI Olimpiada o Zdrowym Żywieniu

Etap rejonowy I m. P. Cholewa 2b

II m. A. Brachuc 2d

29

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

11 finalistów II klasy

Laureaci:

Radosław Piwowarski 2a

Mateusz Ozóg 2c

Wyróznienia:

Paweł Wilk 2d

Klaudia Kubic 2a

11 finalistów III klasy

Laureaci:

Piotr Serwacki 3c

Klaudia Dyla 3b

Paeł Jemioło 3c

Marcin Filipek 3c

30

Ogólnopolski Konkurs WiedzyChemicznej Uniwersytetu Śląskiego

26 uczestników

Piotr serwatki 3c wyróżnienie

31

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”

etap szkolny

32

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki w Gliwicach

7 uczestników

33

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

Wyróżnienie Antoni Cepak

34

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „ Eksperyment Łańcuchowy” UJ

I miejsce drużyna I LO Bochnia

35

Wojewódzki Konkurs na Referat z zakresu Astronomii i Astronautyki

IV m. Krzysztof Ropek 1b

36

Krakowski Konkurs Fizyczny

37 uczniów

37

Ogólnopolski Konkurs astronautyczny „Astrolabium”

10 uczniów

38

Konkurs o tytuł „Najlepszego Fizyka Klas pierwszych I LO”

I m. Monika Trojan 1c

39

Projekt IT-szkoła

III m. w województwie

40

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Udział wzięło 120 uczniów dwie osoby zakwalifikowały się do etapu rejonowego

41

Piknik Geograficzny w Tarnowie

VI m.

J. Jedynak i T. Chojecki

42

Konkurs SKOK Jaworzno

I m. Jagoda Paw 2e

II m. K. Warchoł 2a

43

Ogólnopolska Olimpiada o Zdrowym Stylu Życia

W etapie rejonowym

I m. Patrycja Babicz 2b

II m. Anna Brachuc 2d

44

Konkurs „Chiny od Konfucjusza do Jackie Chana”

Laureaci I m. Jakub Florek 2b

II. Daniel Bartnicki 3g

45

Młodzież w lasach Europy

XIII m. w finale ogólnopolskim K. Kociołek 1c, Olga Dzięgiel 1c, Ł. Pająk 1b

46

Konkurs o tytuł „Najlepszego Geografa I Liceum”

I m. Piotr Haus 1a

47

Konkurs o tytuł „Najlepszego Historyka I Liceum”

I m. M. Łach 2f

48

Małopolski Konkurs „Kresy”

II m. M. Muśko, A. Lisak, M. Stompór 1e

IV m. M. Łysek

M. Filipek, K. Pająk 1e

49

Ogólnopolski Konkurs „Losy bliskich losy dalekich”

Wyróżnienie w etapie wojewódzkim

A. Kurzawa 3f

50

Konkurs Pamięć Nieustająca

26 uczestników etapu szkolnego

51

Akademia Rozwoju Ekonomii Społecznej

D. Święch 2b

M. Wnękowicz 2b

W II etapie

52

Konkurs recytatorski w II LO

I m. M. Legutko

Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4