200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2011/2012

Lp.


Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

1.

Olimpiada Biologiczna

Do zawodów okręgowych awansowali:

Aneta Malec 3c

Karolina Płaczek 3c

Magdalena Wołek 3c

Anna Krotos 2c

Konrad Cholewa 3d

Konrad Karwala 3d

Piotr Madej 3c

Zuzanna Stawiarka 3c – laureatka zawodów okręgowych

Magdalena Wołek 3c

Nikt nie zakwalifikował się do etapu centralnego


2.

Olimpiada Chemiczna

Jarosław Suwara 3b

został finalistą etapu centralnego


3.

Olimpiada Historyczna

Magdalena Puścizna 2h w etapie ustnym eliminacji okręgowych


5.

Olimpiada Misyjnej Znajomości Afryki

Do etapu okręgowego awansowało 4 uczniów


6.

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

Krystian Jarosz 3e

Ewa Ormowska 3e

w etapie okręgowym


7.

Olimpiada Fizyczna

D. Wiater 3b w II etapie


8.

Olimpiada Przedsiębiorczości

W etapie okręgowym

Andrzej Madej 2h


9.

Międzynarodowa Olimpiada Przedsiębiorczości Bielsko-Biała

6 finalistów

10.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do etapu okręgowego zakwalifikowały się:

Katarzyna Barnaś 3e

Maria Legutko 2i

Jakub Wierzbowski 3b

Aleksandra Wiśniewska 2e

Katarzyna Barnaś została finalistką etapu centralnego


11

Ogólnopolski Konkurs „Tischnerowskie Ślady”

Jagoda Paw 1e została finalistką


12

Olimpiada „Losy żołnierza polskiego”

W etapie wojewódzkim

B. Wiśniewski 3e VII

K. Matusik 2e uczestnik


13

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

Wyróżnienia:

Szymon Gicala 1c

Marcin Migda 2h


14

Konkurs „Pomost 2011-2061”

Anna Wojas 2e

Natalia Małek 2e


15

Konkurs Międzynarodowy

„ Matematyka bez granic”

1b zajęła V miejsce

16

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Fizyka 3 laureatów:

A. Cepak 2b

P. Put 3b

D. Wiater 3b

Matematyka

A. Janik3b – laureat

P. Biernat 3b – uczestniczka etapu centralnego


17

X Konkurs o Tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu Bocheńskiego

Udział 50 uczniów

Klasy pierwsze:

Zakres podstawowy:

K. Nowak 1c II m

Zakres rozszerzony:

M. Kłusek 1b I m.

P. Wnęk 1b II m

K. Kubic 1a III m

Klasy drugie

Zakres podstawowy

D. Węgrzyn 2i I m

M. Migda 2h I m.

J. Cierlik 2h II m.


18

Wojewódzki Konkurs Na Referat z Astronomii i Astrofizyki

M. Paruch 2b w III etapie wojewódzkim


19

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny

„Lwiątko”

15 uczestników

Wyróżnienia:

P. Wnęk 1b

F. Biernat 1b

J. Sokołowski 1b

A. Cepa 2b


20

Ogólnopolski Konkurs Fizyczno-Fotograficzny „Zjawiska Fizyczne wokół nas”

G. Samolej

Dwukrotne wyróżnienie


21

Krakowski Konkurs Fizyczny

Piotr Wnęk 1b laureat


Konkurs Informatyczny TIK - TAK

12 uczniów


22

Konkurs UŚ „ Z energetyką jądrową w przyszłość”

2 uczniów


23

Konkurs o tytuł „Najlepszego fizyka klas pierwszych”

P. Wnęk 1b


24

Konkurs poezji Cz. Miłosza

Kinga Dobranowska 1d

Paulina Gawłowicz 1d


25

I Dyktando Mistrzów Powiatu Bocheńskiego

Monika Klecka 2f I Miejsce


26

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Mariola Panna w eliminacjach rejonowych


27

Szkolny Konkurs Recytacji Poezji Anglojęzycznej

W etapie powiatowym;

I miejsce M. Legutko 2i

Wyróżnienia:

P. Jemioło 2c

K. Tworzyło 2c


28

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej

K. Tworzydło 2 c m

P. Jemioło wyróżnienie

9 uczestników


29

Międzynarodowa Olimpiada Języka Niemieckiego Bielsko-Biała

Katarzyna Tworzydło 2c w II etapie


30

Szkolny konkurs Języka Niemieckiego

21 uczestników


31

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

Do finału awansował o 16 uczniów

Laureaci:

Paweł Jemioło 2c

Aleksandra Jakieła 2c

Dorota Piwowarczyk 2c

Katarzyna Wołek 2c

Piotr Serwacki 2d

M. Madej 3

Wyróżnienia:

Dominika Datoń 2b

Karolina Gaik 2b

Magdalena Kepa 2b

J. Suwara 3b


32

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

Jarosław Suwara 3b laureat

Piotra Madej 3c wyróżnienie


33

Warsztaty Olimpijskie UJ z chemii

10 uczestników z klas pierwszych


34

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim

Do II etapu awansowały:

D. Laskowicz 1e

A. Kwiatek 1e

E. Ormowska 3e


35

Szkolne Debaty Oksfordzkie

I m. 2f

II m. 3a


36

Konkurs Ambasady Australii „Antypody znane i nieznane”

3 laureatów


37

Ogólnopolski Konkurs „Geoplaneta”

7 uczniów wyróżnionych


38

Konkurs Geograficzny Romer

1 uczeń w II etapie


39

Konkurs Wiedzy o Żupach Solnych

I m. Daniel Bartnicki 2g

II m. Wojciech Wadolny 2g

III m. Sebastian Tomasik 2g


40

Międzynarodowy konkurs „Młodzi w lasach Europy

- udział bierze 9 zespołów


41

Konkurs „NEURONUS

Anna Krotos 2c

Anna Ostrowska 1d

W etapie ogólnopolskim


42

Konkurs Omnibus SKOK Jaworzno

I m. F. Chodorowski 1d

II m. M. Bezkorowajny 1b

III m. M. Zajac 2e


43

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Zespół M. Jeziorka z 2c

14 miejsce w Małopolsce


44

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechnik Śląskiej w Gliwicach

Jarosław Suwara 3b finalista


45

Konkurs Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego

Jarosław Suwara 3b finalista


46

Konkurs „Od Konfucjusza do Jackie Chana”

Daniel Bartnicki 2g laureat


47

Konkurs o tytuł Najlepszego Geografa

I LO

Daniel Bartnicki 2g

 

 


48

Konkurs o tytuł Najlepszego Historyka I LO

K. Jarosz 3e

 


49

Szkolny konkurs Antyczny klas pierwszych

1e i 1f

 


50

Konkurs „ Z klasy do kasy”

6 komitetów


51

Konkurs o indeksy Uniwersytetu Jagiellońskiego

Małgorzata Gorczyca 3e


52

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ziemi Bocheńskiej

III m. Jagoda Paw 1e

 


53

Przegląd Małych Form Teatralnych w Teatrze Groteska

II miejsce grupowo

Najlepsza rola męska Tomasz Mika 2b

Najlepsza rola żeńska Maria Legutko 2i


54

Olimpiada Teologii Katolickiej

3 uczniów w etapie diecezjalnym


55

Konkurs Wiedzy Biblijnej

Michał Wąsik

W etapie ogólnopolskim


Luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4