Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Wyniki uczniów I Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2008/2009

Lp.

Olimpiada/konkurs

Osiągnięcia

1

Olimpiada Biologiczna

17 uczniów awansowało do etapu okręgowego

2

Olimpiada Chemiczna

4 uczniów w etapie II okręgowym

Rafał Pasiut 3b i Dawid Kasprzak 3b zostali finalistami etapu centralnego

3

Olimpiada Historyczna

Uczestniczyło 9 uczniów nie awansowali do etapu rejonowego

4

Olimpiada Geograficzna

2 uczestników Anna Serafin 3i zakwalifikowała się do etapu rejonowego

5

Olimpiada Misyjnej Znajomości Afryki

13 uczestników do II etapu awansowali Maciej Barnaś 1g został laureatem, Agata Mróz 1g i Magdalena Mazanek 2a zostały finalistkami etapu centralnego

6

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

W finale etapu centralnego wystąpił Kamil Wojas z 3a

7

Olimpiada Finansowa

8 uczestników, do II etapu awansowała Katarzyna Czesak 2b

8

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

3 uczestników

9

Olimpiada Przedsiębiorczości

9 uczestników, do II etapu awansował Filip Kucybała 2b

10

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do eliminacji okręgowych skierowano

Barbarę Mroczek 2c

Annę Zegiel 2h – zakwalifikowała się do etapu ustnego

11

Olimpiada Matematyczna

4 uczestników zawodów I stopnia

12

Olimpiada Języka Angielskiego

30 uczestników, nikt nie awansował do II etapu

13

Olimpiada Języka Łacińskiego

Uczennica Beata Cholewa 3e awansowała do etapu okręgowego

14

Olimpiada Fizyczna

Modesta Wis 3b została finalistką etapu centralnego

15

Olimpiada Teologii Katolickiej

W etapie szkolnym

I m. Kozub 1b

II m. Klaudia Bober 2f

III m. Katarzyna Śmiałek 3c

16

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Do II etapu awansowali

Filip Kucybała 2b

Wiktoria Capik 1g

17

Międzyszkolne Zawody Matematyczne

W etapie rejonowym 24 osoby, 3 osoby zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego

R. Napora

T. Dziak

M. Wis

18

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Chemia:

2 laureatów I stopnia R. Pasiut 3b, D. Kasprzyk 3b

1 laureat II stopnia P. Pilaczyński 2d

19

Wojewódzki Konkurs o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym

K. Czesak 2b II miejsce w finale

20

Turniej Recytatorski im. A. Bursy

I miejsce Katarzyna Jakieła 2c

II miejsce Marcin Przybyło 2f

21

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

14 uczniów klas trzecich awansowało do finału

22

Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego NKJO w Zakopanem

I miejsce;

A. Kożuch 3i

J. Zagórowska 1i

- etap szkolny

23

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Laureaci:

R. Pasiut 3b

D. Kasprzyk 3b

Finalistka : K. Śmiałek 3c

24

Konkurs Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego

R. Pasiut 3b finalista

25

Konkurs Ekologiczny Ochrona Środowiska i Zagrożenia Ziemi Tarnowskiej

13 uczniów wzięło udział w etapie okręgowym

26

Konkurs o tytuł Najlepszego Biologa klas pierwszych

M. Imiołek 1b

27

Konkurs o tytuł Najlepszego Historyka I LO

Krystian Koziara

28

Szkolny konkurs Antyczny klas pierwszych

Klasy 1a, 1e, 1f

29

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

A.Kożuch 3i I m.

P. Jastrzębski 3b III m

P. Chłodnicki 3i III m

M. Imiołek 1b III m.

30

Konkurs „ Bliżej NGO”

I miejsce drużyny

Krystian Koziara 3e, Urszula Piś 2e

Izabela Łacka 2e

Nagroda rzutnik multimedialny dla szkoły

31

Konkurs ISS „ Sprawiedliwi wśród nas”

I miejsce Renata Możdżeń 3e

32

Konkurs „Dekada powiatu bocheńskiego”

I miejsce;

Paulina Pagacz 2e

III miejsce Agnieszka Patyk 3e

I miejsce drużynowo – nagroda rzutnik multimedialny dla szkoły

33

Małopolski Konkurs Czytelniczo-Recytatorski

Klaudia Bober 2f

Katarzyna Drożdż 2f

zostały laureatkami

34

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce A. Kożuch 3i

II miejsce

P. Chłodnicki 3i

III miejsce

M. Imiołek 1b

35

Manewry Sportowo-Obronne

I miejsce w powiecie chłopców i dziewcząt

36

Szkolny Konkurs Filmowy

I m K. Czesak 2b

II m. K. Krakowska 2b

37

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

 

I miejsce drużynowo

Laureaci z klas drugich: K. Wojas 2c, E. Wrona 2c, A. Krawczyk 2b, M. Skoczek 2b

Laureaci z klas trzecich: R. Psiut 3b, D. Kasprzyk 3b, K. Śmiałek 3c, A. Święch 3c,

B. Uznańska 3c

38

Konkurs o tytuł Najlepszego Matematyka Powiatu

M. Imiołek 1b I miejsce

M. Adamczyk 2b III miejsce

J. Kucia 1e II II miejsce

39

Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

J.Kucia 1e

40

Wojewódzki Konkurs na referat astronomiczno-astronautyczny

M. Matrejek 2b IV miejsce

41

Krakowski Konkurs Fizyczny

M. Imiołek IX miejsce

42

Konkurs o tytuł Najlepszego Fizyka

M. Imiołek 1b

J. Piątkowski

43

Konkurs Piosenki Angielskiej

K. Bielewicz 3e

J. Żołna 2e

44

Konkurs o tytuł Najlepszego Geografa

 

Maciej Barnaś 1g

 

Maj 2018
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3