Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Przed feriami,  26.01.2017 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie Samorządu Uczniowskiego. Imprezę uświetniło swym występem szkolne koło teatralne, które dwoma skeczami kabaretowymi oficjalnie debiutowało w murach naszej szkoły. Atrakcją był również występ zespołu tanecznego JDC prowadzonego przez znanego z programu "You can dance" Andrzeja Starowicza.

Przedstawiciele nowego Samorządu Uczniowskiego rozegrali mecz siatkówki, a Pani Dyrektor Jolanta Kruk dziękując za współpracę odchodzącemu Samorządowi podsumowała owocną pracę. Przedstawiła również nowo wybraną dzień wcześniej grupę młodzieży przejmującą władzę w naszej szkole.


Nowemu Samorządowi życzymy owocnej współpracy, a ustępującemu serdecznie dziękujemy za ciężką pracę na rzecz całej społeczności szkolnej i życzymy najwyższych wyników na maturze.
 
Skład nowego Samorządu Uczniowskiego:
Przewodniczący - Jakub Szklinarz 2b
Zastępcy Przewodniczącego:
- Dominik Turek 2b
- Radosław Kraj 2b
- Amelia Kucharska 2f
- Wiktoria Banaśkiewicz 1h
- Daniel Bednarczyk 2h
 
Szkolne Koło Teatralne:
- Damian Wojtoń 1h
- Julia Waśkowicz 1d
- Michał Turzyniecki 1d
- Kinga Bajda 1a
- Kacper Świątek 1a
Reżyseria i przygotowanie - Jakub Owczarek 1h
 
Zespół Taneczny JDC:
- Kinga Łapczyńska 3j
- Joanna Gawęda 2i
- Kamila Ziółkowska 1h
- Wiktoria Struzik 1h
- Ewelina Bączek 1e

 

Farewell to the student government
Before winter holidays we said goodbye to this year’s student government. The event included also a performance of our drama club and also of JDC dance group. Students from the new government played a game of volleyball and later the principal Jolanta Kruk thanked the former council for their work and cooperation and then welcomed and introduced a new government.

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2