0 1 2 3 4 5 6 7

"Jagielloński Turniej Matematyczny"

Szanowni Państwo,

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza wszystkich uzdolnionych matematycznie uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w nowym konkursie.

Jagielloński Turniej Matematyczny to ogólnopolski konkurs matematyczny organizowany przez WMiI UJ, którego pierwsza edycja odbędzie się w tym roku szkolnym. Jest on podzielony na trzy etapy: dwa elektroniczne, jeden stacjonarny. Dzięki temu uczniowie nie muszą nigdzie wyjeżdżać ani wysyłać zadań - wystarczy, że założą konto na stronie konkursu i tam rozwiążą zadania. Dopiero na finał zaprosimy najlepszych do Krakowa. Pierwszy etap rusza już 1 listopada. Aby zachować czystość rywalizacji i zasady fair-play, w dwóch pierwszych etapach każdy uczestnik będzie miał przydzielone indywidualne wersje zadań.Do wygrania cenne nagrody!

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
https://jtm.matinf.uj.edu.pl/

Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na facebooku, gdzie zamieszczać będziemy nowości dotyczące nagród i organizacji konkursu:
https://www.facebook.com/JagiellonskiTurniejMatematyczny/

W załączniku przesyłamy plakat reklamujący konkurs. Zachęcamy do jego wydrukowania i wywieszenia w widocznym miejscu w szkole.

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy
Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia
tel. (014) 611 50 62 tel./fax (014) 612 36 56
NIP 868-196-25-65, REGON 123189976
Sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Redakcja