Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

W  Liceum „Radosna Nowina 2000” w Piekarach pod Krakowem w ostatnią sobotę odbyło się spotkanie uczestników projektu AFS, w którym udział biorą uczennice naszej szkoły: Petra Anselmi z Włoch i Regina z Meksyku.

 

AFS Project

Last Saturday the students from the AFS project took part in a meeting organized in a high school in Piekary. Our students, Petra from Italy and Regina from Mexico, went there as well. At the meeting there were also the host families and the volunteers from our school. There were other students studying this year in Poland who came from Turkey, Italy, Mexico, Portugal, Germany and Hungary. All participants could show off their command of Polish and present their national Easter traditions which are often very different from ours.

 

 

 

W spotkaniu udział wzięły także rodziny goszczące Petrę i Reginę oraz wolontariusze AFS także z naszej szkoły. Wśród uczestników spotkania znaleźli się jeszcze przebywający w Polsce uczniowie z: Turcji, Włoch, Meksyku, Portugalii, Niemiec, i Węgier. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zaprezentowania nabytych umiejętności językowych oraz prezentację swoich rodzimych zwyczajów wielkanocnych, bardzo czasami różnych od naszych   

{gallery}news/2015/04_radnow,width=600,height=400{/gallery}

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2