0 1 2 3 4 5 6 7

Międzyszkolne zawody pierwszej pomocy

W miniony wtorek, odbyły się w naszej szkole zawody pierwszej pomocy przed medycznej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Weronika Banaś, Julia Bieniek, Karolina Baniak oraz Alicja Szewczyk.

Dziewczyny  najlepiej z wszystkich poradziły sobie na 6 przygotowanych i ocenianych przez ratowników, punktach medycznych  zajmując I miejsce i zdobywając dla szkoły cenna nagrodę w postaci nowego, fantoma do ćwiczeń RKO.

Gratulujemy!!

 

First Aid Competition
Last Tuesday our students took part in a first aid competition which was held also in our school. Our representatives were: Weronika Banaś, Julia Bieniek, Karolina Baniak and Alicja Szewczyk. This team turned out to be the best in all situations and won the whole competition. The prize was very valuable as it was a new manikin to practice first aid in our school. Congratulations!

 

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia
tel. (014) 611 50 62 tel./fax (014) 612 36 56
NIP 868-196-25-65, REGON 123189976
Sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Redakcja