Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Dnia 25 marca 2014r. w naszej szkole odbyła się piąta edycja Konkursu Piosenki Anglojęzycznej. W konkursie wzięło udział 19 uczniów, którzy zaprezentowali dziesięć piosenek. Występy miały charakter indywidualny i grupowy. Wśród członków jury mogliśmy zobaczyć nauczycieli I LO, wybranych uczniów klas I-III, a także gości z trzech okolicznych gimnazjów: Panią Annę Marciszewską-Jaszczyńską z gimnazjum w Łapczycy, Panią Dorotę Klimek z gimnazjum w Nowym Wiśniczu, Panią Annę Polek z gimnazjum nr 1 w Bochni oraz gimnazjalistów. Przygotowaniem imprezy zajęła się P. Profesor Elżbieta Rydz, P. Profesor Katarzyna Londo – Jarosz oraz P. Profesor Artur Jaszczyński, odpowiadający za sprzęt i nagłośnienie. Jury oceniało naszych muzyków zwracając uwagę na dykcję  i poprawność językową, dobór repertuaru, aranżację i jej oryginalność.

Pierwsze miejsce zajęła Karolina Michniak z klasy 2C, która wykonała piosenkę Barbry Streisand pt. „Memory”. Drugie miejsce zajęła Justyna Serafin z klasy 1I prezentując piosenkę Alexandry Burke pt. „Hallelujah”. Trzecie miejsce przypadło zespołowi „Bread and Salt”, w skład którego weszli Bartłomiej Nocoń z 3A, Łukasz Radecki z 3A oraz Paweł Nosal z 3E. Ich utwór to „Not even love” Jetta Blacka.
Konkurs przyniósł nam wiele niezapomnianych wrażeń. Wysoki poziom wokalny występujących, piękne dekoracje oraz wspaniała atmosfera sprawiły, że byliśmy świadkami niezapomnianego widowiska muzycznego. Uczniowie występujący  w tym roku byli świetnie przygotowani. Cieszymy się, że mogliśmy oglądać tak wielu artystów. Zwyciężczyni konkursu będzie reprezentować naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej w Tarnowie.

Kinga Babral

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5