Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Od 10 października trwały zmagania uczestników V Dyktanda Niepodległościowego.

W szkolnych eliminacjach wzięło udział 43 uczniów naszej szkoły, spośród których finalistami zostali: Beata Brydniak, Dominika Dobrzańska, Wiktoria Gałka, Hubert Janik, Katarzyna Jędrzejczyk, Julia Michalik, Sylwia Płachcińska, Marlena Świętek, Faustyna Zaleśna oraz Bartłomiej Zeliński. 

  
Warto zauważyć, że w tegorocznym Dyktandzie  na etapie szkolnym wzięło udział  około 10 000 uczniów, spośród których w kategorii szkół średnich zakwalifikowano do finału 60 osób. W tej grupie znalazło się  10 uczniów naszej szkoły. 
W listopadzie w Krakowie rozegrano finałowy etap konkursu. Oto rezultaty zmagań naszych reprezentantów:

 • Julia Michalik – laureatka III miejsca
 • Sylwia Płachcińska – laureatka IV miejsca
 • Marlena Świętek – laureatka V miejsca
 • Katarzyna Jędrzejczyk – laureatka VIII miejsca
 • Beata Brydniak – wyróżnienie
 • Hubert Janik – wyróżnienie
 • Faustyna Zaleśna – wyróżnienie.

 

17 listopada 2017r. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Krakowie przy ulicy Basztowej odbyła się gala laureatów z udziałem Małopolskiej Kurator Oświaty pani Małgorzaty Nowak.

 


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy znajomości ortografii i sukcesów konkursowych.

 

 

 

Independence Dictation

 

The whole spelling competition started on October 10th. In the school stage took part 10 000 students, and among them 43 from our school. 60 best participants qualified for the final. Among them were 10 students from our school. The results were as follows:

 

 • Julia Michalik – third place

 • Sylwia Płachcińska – fourth place

 • Marlena Świętek – fifth place

 • Katarzyna Jędrzejczyk – eighth place

 • Beata Brydniak – distinction

 • Hubert Janik – distinction

 • Faustyna Zaleśna – distinction.

 

 

Congratulations!

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3