Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

W naszej szkole w ostatnia sobotę odbyło się regionalne spotkanie uczniów przebywających w naszej okolicy na rocznych pobytach w ramach programu AFS. Jest to międzynarodowa, działająca w ponad 100 krajach organizacja zajmująca się  wymianami uczniów. Nasza szkoła współpracuje z nią od sześciu lat. W tym czasie, przez rok przebywali u nas: Bianca z Niemiec, Juan z Argentyny, Petra, Martina i Alessia z Włoch, Regina z Meksyku i Annamaria z Węgier. Program wciąż się rozwija, w tym roku do klasy 2i uczęszcza Azra z Turcji.

Nasi uczniowie uczestniczą w programie jako wolontariusze, mogą też myśleć o wyjazdach zagranicznych. Poszukujemy rodzin zainteresowanych goszczeniem uczniów w następnych latach. Właśnie takie rodziny goszczące uczniów z USA. Meksyku, Turcji i Danii spotkały się w naszej szkole, by podzielić się doświadczeniami i omówić współpracę z wolontariuszami opiekującymi się przybyszami z dalekiego świata. Większość wolontariuszy w naszym regionie to uczniowie I Liceum w Bochni.

 

AFS Regional Meeting in Our School

Last Saturday in our school we welcomed the students spending this school year in Poland. They are the participants of the AFS exchange programme. Our school has been taking part in this programme for six years and the students who visited us in the meantime were Bianca from Germany, Juan from Argentina, Regina from Mexico, Petra, Martina and Alessia from Italy and Annamaria from Hungary. This year we also have a foreign guest, Azra from Turkey. Our students participate in the project as volunteers. Currently, we are looking for families who would like to host foreign students in coming years.

 

 

 

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6