Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane na twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. 

200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn rozdał uczniom nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe oraz nagrody za zajęcie czołowych miejsc we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego w roku szkolnym 2016/2017.

Najliczniejszą grupę stanowili przedstawiciele naszej szkoły. Stypendia otrzymali uczniowie: Julia Gniewek, Barbara Waśko, Michał Dobrzański, Jan Gadula, Krzysztof Goliński, Filip Korta, Karol Kram, Wiktor Nowak.

Starosta Bocheński wręczył także okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe za zajęcie czołowych miejsc we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego w roku szkolnym 2016/2017. Nasze liceum zostało wyróżnione przede wszystkim za:

- zajęcie I miejsca w Ogólnej Punktacji Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego w kategorii dziewcząt,

- zajęcie I miejsca w Ogólnej Punktacji Współzawodnictwa Sportowego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego w kategorii chłopców.

 

Prizes for the best sportsmen
Starost Ludwik Węgrzyn handed in prizes for students and schools with the best achievements in sports competitions. Our school had a very strong representation among the awarded: Julia Gniewek, Barbara Waśko, Michał Dobrzański, Jan Gadula, Krzysztof Goliński, Filip Korta, Karol Kram, Wiktor Nowak. Our school also received a prize for winning general ranking in male and female categories.
 

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6