200 LAT TRADYCJI

Arrow
Arrow
Slider

Ruszyła w naszej szkole Małopolska Chmura Internetowa. Jest to unijny projekt wsparcia dla zdolnych uczniów realizowany przez krakowskie uczelnie: min. Uniwersytet Jagielloński, Akademię Górniczo-Hutniczną,  Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie. W naszej szkole zajęcia prowadzone będą dla uczniów klas drugich z: biologii, fizyki, matematyki i języka angielskiego. W ramach projektu uczniowie uczestniczą w zajęciach transmitowanych on-line z uczelni i szkół oraz w ćwiczeniach grupowych. Uczestnicy projektu będą także brać udział w wyjazdowych zajęciach na uczelniach i sesjach weekendowych. Zapowiada się ciekawy projekt.

 

The Cloud
This week our school started participating in the project called Małopolska Internet Cloud. This is the European Union project which is to help gifted students develop their interests. It is done in cooperation with Kraków and Tarnów universities and colleges (Jagiellonian University, University of Science and Technology (AGH) and PWSZ). In our school students can learn Biology, Mathematics, Physics and English that way. The participants will take part in online classes and also visit the university. It seems to be the beginning of something interesting.


 

Marzec 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1